Lokalizacja

Wjeżdżając od strony Krakowa jedziemy prosto ul. Nowotarską mijamy dwa ronda na trzecim rondzie skręcamy w lewo kierunek na Czarny Dunajec lub Chochołów jedziemy ul. Kościeliską mijamy po przejechaniu ok. 2 km pocztę, sklep spożywczy,restaurację znajdujące się po lewej stronie i skręcamy w lewo w boczną uliczkę (Skibówki- Kącina) 150m. dalej jest nasz dom. Wjazd ten jest poniżej Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach.

Uwaga!!! nawigacje często podają błędny kierunek naszego domu ponieważ jest jeszcze jeden adres o nr. 27. Dokładny adres to Krzeptówki 27 Kącina nazwisko Loley.

Polecamy też drugą możliwość dojazdu (jadąc od strony Krakowa odbijamy w Chabówce na Czarny Dunajec i Chochołów dojedziemy wówczas z drugiej strony Zakopanego prawie bezpośrednio do celu bez konieczności wjazdu do centrum miasta. Mijając Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach skręcamy poniżej w uliczkę w prawo i 150m dalej jest nasz domek.

(Zalecamy szczególnie ten wariant w sezonie wakacyjnym i zimowym oraz w długie weekendy ponieważ wjeżdżając od strony Poronina są duże korki.

or Map